Проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги.

Продовжується надання матеріальної допомоги мешканцям з бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на виконання заходів Програми соціального захисту населення Дворічанської селищної територіальної громади на 2026 рік та Програми підтримки захисників і захисниць України.
Проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги. За результатами розгляду заяв матеріальну допомогу на лікування призначено 34 мешканцям на загальну суму 203 000,00 гривень, а також 10 військовослужбовців жителів громади отримають одноразову допомогу на загальну суму 300 000,00 грн.
Підтримуємо мешканців громади наявними можливостями.



