Вдячні нашим захисницям, яким  випало на долю захищати нас і рідну землю. Дякуємо матерям, які виховали гідних захисників, бажаємо їм дочекатися рідних в мирний час. Вдячні берегиням сімейного вогнища, які  підтримують свої родини, дарують тепло і ласку домашнім. Наша вдячність  працівницям, які в нелегких невластивих для роботи умовах забезпечують  діяльність установ громади. Спасибі  нашим землячкам, які допомагають забезпечувати гуманітарні потреби односельців.

Вболіваємо через те, що це свято  зустрічаємо не в рідних домівках, а якщо дома – то під обстрілами; що рідних розкидало по всьому світу; що не можемо забезпечити  щасливе дитинство нашим дітям і гідну старість нашим батькам. Сумуємо за тими, кого забрала ця війна, співчуваємо рідним.

Та все ж сподіваємося на те, що буде переможний день, настане весна, коли ми святкуватимемо вдома під мирним небом. Здоров’я всім, сил і витримки, родинного затишку, єднання.