7 квітня – Всесвітній день здоровя.

 https://fb.watch/rMoslt6_4R/?

Фото без опису   Фото без опису

 

22 квітняВсесвітній День Землі

(International Mother Earth Day)

         У Всесвітній День Землі В Дворічанському ліцеї,  щоб привернути увагу учнів до екологічних проблем, розвинути почуття відповідальності за майбутнє планети, розширити уявлення учнів про те, що Земля -  це спільний дім та збагатити їхні знання про екологію в 1-4 класах пройшла цікава та пізнавальна ранкова зустріч "Збережемо нашу планету". На якій обговорили звички,  які допоможуть врятувати планету. Під керівництвом класних керівників для учнів початкових класів проведено  фотоквест «День Землі», який успішно пройшли діти, отримали сертифікати та масу задоволень.  

Для учнів 5-11 класів було проведено відеоінформацію « 22 квітня –Всесвітній день Землі». 

          Діти дійшли висновку, що Земля – наш спільний дім, який потрібно оберігати і кожен із нас повинен турбуватися про неї!

https://www.facebook.com/share/v/UjYFetiWaNCU2anM/

 

Виставка-акція

«SOS вернісаж, або друге життя сміття»

В рамках Міжнародного Дня Землі-2024 та Всеукраїнського Дня Довкілля з 15 квітня по 22 квітня 2024 року в Дворічанському ліцеї проводилась  виставка-акція «SOS вернісаж, або друге життя сміття».

Мета виставки-акції – підвищення рівня екологічної культури, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, формування у школярів  небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів.

Дитяча фантазія безмежна.. На виставці були представлені роботи з пластикових контейнерів, пляшок, з лотків для яєць, дисків, джинсу, відходів тканини, пряжі, пакувальних коробок, папок для файлів, пластикових кришечок тощо. Активну участь взяли учні 1-4 класів, 7 та 10 класу.

Такі роботи як «Затишне гніздечко» Бичека Дениса - 1 клас, «Квіткова рапсодія» Токарь Анни- 2 клас, «Підставка для ручок і олівців» Місько Анни - 3 клас, « Великодній віночок» Лілії Дулкай - 4 клас,    «Великодній кошик» Козирєвої Регіни - 7 клас беруть участь в  обласній виставці-акції. Бажаємо успіхів нашим учасникам!

Збережемо довкілля! Збережемо природу! Збережемо своє життя!!! https://www.facebook.com/share/v/5WsBYRjRpKq5tYaX/

Корисні посилання