Шевченківський тиждень

«Шануймо слово Кобзаря» - під таким гаслом були проведені заходи у закладах освіти до 210-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні переглянули відео про поета, дізналися цікаві факти його життя. А також доєдналися до шоу "Ліс рук", де мали змогу перевірити себе, які ми є шевченкознавці.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису

https://www.facebook.com/share/v/dJLwoS1wFkwZYtKJ/

https://www.facebook.com/share/v/FTxit72Awe8SNExN/

14 березня - День українського добровольця

Цього дня в Дворічанському ліцеї було проведено інформаційні п’ятихвилинки з переглядом відео, патріотичні години "Хто такі добровольці?" для учнів 1-4 кл. Діти переглянули презентацію, пройшлися сторінками історіі, з'ясували,хто такі добровольці, працювали над створенням асоціативного куща «Український доброволець».

Виховні години «День українського добровольця» , «Сила нескорених»для учнів 5-11 класів. Учні  уважно слухали розповідь вчителів про заснування свята, про добровольців, ,які за покликом власного серця стали на захист нашої Батьківщини і рідної землі. Переглянули відео, презентації, вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, які загинули внаслідок війни проти України.

Фото без опису    Фото без опису

20 березня  День казки

Всесвітній день казки було проведено в Колодязненському ліцеї

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису

«Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

З 16 до 24 березня 2024 року учні Колодязненського ліцею взяли участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Метою заходів було консолідувати українське суспільство навколо читання. Тема Тижня поезії - «дім”.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Масляна – свято весни!

До святкування Масниці долучилися  і в Дворічанському ліцеї.

Години народознавства «Масляна» для 1-3 класів підготували класні керівники Таран Н.П., Жулід С.С.,Козирєва Л.А. А учні 4класу під керівництвом класного керівника Строєвої О.В. провели свято   з елементами обрядових дій, відгадуючи загадки Господині Масляної.

З традиціями та звичаями української Масляної познайомили дітей класні керівники під час годин народознавства  з переглядом відеопрезентацій «Масляна» 5-8 класи, «Обрядові свята «Масниця» 9-11 класи.

Знати та зберігати національні традиції – це обов’язок кожного українця, кожного окремого громадянина, що створює велику політичну націю.

https://www.facebook.com/share/v/osS7vVbfkwqNoENo/

 

 

НЕХАЙ КВІТНЕ ПЛАНЕТА МОЯ !

20 березня – Всесвітній день Землі!

         Всесвітній день Землі  в Дворічанському ліцеї пройшов під гаслом «Нехай квітне планета моя!». Мета цього дня - привернути увагу здобувачів освіти ліцею  до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати учням про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.

       Фото без опису       Фото без опису

 

Корисні посилання