Фото без опису Фото без опису

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це свято тих, на чиїх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. В мирний час вдень і вночі, без вихідних, у складних умовах працівники комунального підприємства «Дворічна»  підтримували роботу системи життєзабезпечення селища. В умовах воєнного стану їх робота стала справжнім подвигом, і не лише трудовим. Навіть у цей складний час не полишили своїх робочих місць, не кинули громаду напризволяще.  Ризикуючи своїм життям, вони проводили численні ремонти об’єктів критичної інфраструктури, відновлювали постачання електроенергії, газопостачання, водопостачання, вивозили сміття. Світла пам’ять  керівнику КП «Дворічна» Дмитру Стоянову, трактористу Сергію Кузовлєву, які пішли з життя, перебуваючи на  робочих місцях. Бажаємо повернення на роботу працівникам комунального підприємства, які пішли до лав Збройних Сил захищати країну. Вдячні керівнику Олександру Поліщуку, який разом з працівниками  забезпечує життєдіяльність мешканців на території, доставляючи гуманітарну допомогу, а також  працює над зміцненням матеріальної бази підприємств, зруйнованої під обстрілами. Працівники  комунального підприємства «Дворічна» вірять, що їх робота буде необхідною на території Дворічанської громади після Перемоги. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо нашу громаду, нашу державу процвітаючою. Бажаємо міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

Робота КП "Дворічна" після деокупації: