Захисники та Захисниці України отримують виплати з бюджету Дворічанської селищної громади. Сьогодні 03 травня 2024 року відбулось перше засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, жителям Дворічанської громади. Розглянуто отримані заяви. За умови надання повного пакету документів, оригіналу довідки з військової частини призначено одноразову грошову допомогу 48 заявникам. Збір документів триває. Дякуємо землякам, які захищають нашу Батьківщину.

Також продовжується надання допомоги дворічанам на лікування. На черговому засіданні комісії з надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Дворічанської селищної громади, які потребують лікування в умовах воєнного стану розглянуто 45 заяв та прийняте рішення про матеріальну допомогу на довготривале лікування, на операції, пораненим, онкохворим, хворим на серцево-судинні захворювання та цукровий діабет, на лікування дітей. Видужуйте, зберігайте сили, вони знадобляться у визволеній громаді.