Проведене чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги жителям громади, які потребують лікування.

На розгляд комісії, в складі якої посадовці селищної ради, представники громадськості, медичні працівники, надійшли заяви  від мешканців, які  хворіють на цукровий діабет, серцево-судинні хвороби, онкологічні захворювання. Люди лікуються стаціонарно та амбулаторно, перенесли операції на серці, суглобах, очах. Потребують допомоги діти  з хронічними захворюваннями, люди похилого віку, яким потрібна постійна медикаментозна підтримка. Прийняте рішення про надання допомоги 32 мешканцям громади на суму 271 тис. грн. Це п’яте засідання з початку року.

Комісія звертає увагу на необхідність подання медичних висновків поточного року.

Програма діє протягом року. Не хворійте, Але якщо є проблеми із здоров’ям, громада допомагає.