В нашій громаді два комунальних некомерційних підприємства з надання первинної та вторинної медичної допомоги та підрозділ обласного закладу екстреної медичної допомоги. З початку повномасштабного вторгнення вони не припиняли свою роботу і надавали громадянам посильну медичну допомогу. Після деокупації частини громади почалися обстріли, під час яких було пошкоджено приміщення медичних закладів. Працювати під постійними обстрілами було неможливо. Роботу районної лікарні було призупинено. Та Центр первинної медико-санітарної допомоги надавав медикаменти, які безкоштовно отримували мешканці, поки не було зруйновано адмінбудинок селищної ради. Сімейні лікарі надавали електронні направлення та рецепти на ліки. Сімейний лікар Чернявський С.Л. і досі на території громади, допомагає за зверненнями мешканців. Ветерани медичної галузі допомагають зараз, коли отримуємо ліки від благодійних фондів, надавати їх жителям. Не припинили працювати бригади «швидкої допомоги», і наразі ця допомога надається в громаді.

Ми вдячні медичним працівникам. Згадуючи  наше життя в мирний час, ми розуміємо, що наші медики працювали, не шкодуючи власного здоров’я, часу, використовуючи свій досвід і знання, і багатьом врятували життя. Бажаємо здоров’я, сімейного затишку, надії, повернення до своєї благородної місії в громаді. Щиро цього хочемо.