Переїзди, втрата і розлука з близькими, стреси, недосипання, негативні спогади, кризові ситуації через війну впливають на наше самопочуття. В тяжкі часи  хочеться мати поруч  близьку людину. А це, крім родичів,  наші односельці, сусіди, земляки. Тож отримання гуманітарної допомоги для мешканців Дворічанської громади – це не тільки одержання продуктового набору, а й зустріч, спілкування. Гуманітарну допомогу ВПО отримують з різних благодійних фондів та організацій, за місцем свого тимчасового вимушеного перебування. Та вже другий раз Дворічанська селищна рада знайшла підтримку благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Добра та любові», який надав продуктові набори саме для наших земляків. Тому дворічани могли і зустрітися, і поспілкуватися, і отримати допомогу. Начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Г.Г. Турбаба поінформувала присутніх про життя громади, про роботу, яка проводиться на території та допомогу жителям і силам оборони, які нас захищають. Також познайомила з представниками Міжнародного комітету Порятунку, які розповіли про свою діяльність та можливості надання допомоги, якими можуть скористатись наші мешканці.

Ми щиро вдячні нашим благодійникам і сподіваємось на подальшу підтримку.

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису