Проведене засідання комісії з надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, жителям Дворічанської селищної громади, які беруть участь у захисті України від збройної агресії російської федерації. З бюджету Дворічанської селищної громади надано майже 5 млн грн. одноразової грошової допомоги нашим землякам - військовослужбовцям. Вони борються не лише за нас, а й за майбутні покоління, за те, щоб ми могли жити у вільній та мирній Україні.

Також продовжується надання допомоги дворічанам на лікування. На засіданні комісії з надання адресної матеріальної допомоги жителям Дворічанської селищної громади, які потребують лікування, в умовах воєнного стану, розглянуто 32 заяви. Прийняте рішення про надання допомоги 31 мешканцю громади. 1 заяву не задоволено, оскільки заявник вже отримав в поточному році допомогу на лікування. Наголошуємо, що надається одноразова грошова допомога на лікування. Це не компенсація, а саме допомога на лікування. За медичними висновками вона надається в залежності від захворювання, від отриманого амбулаторного чи стаціонарного лікування, операцій тощо. Це наша підтримка в межах можливості в такий непростий для всіх час. Програма соціального захисту населення Дворічанської селищної ради націлена на милосердя та допомогу.