1 вересня відзначається день знань в Україні. В цей нелегкий час, на третьому році війни Дворічанською військовою адміністрацією та відділом освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради вдалося організувати святкову лінійку офлайн на якій для школярів, які виявили бажання навчатися в закладах освіти Дворічанської громади, пролунав перший дзвоник. Безпечне приміщення для проведення заходу надав Центр розвитку громадянського суспільства. Святкову програму розпочали з привітань першокласників. З вітальним словом виступила начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Григорівна Турбаба, яка вручила першокласникам сертифікати на отримання грошової винагороди від Дворічанської громади. Не залишилися без подарунків і школярі інших класів. Від благодійного фонду Міжнародний комітет Порятунку було вручено шкільні рюкзаки, книги. І, звісно, на дитячому святі діти завжди отримують солодощі. З вітальними словами виступали освітяни, батьки з побажаннями плідного навчального року,  з словами вдячності захисникам за можливість навчатися і навчати. Проведено конкурс між школярами та вчителями, на якому перемогли Знання. В кінці свята першачки також отримали хромбуки.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису