Проведено спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Відбулися футбольні та волейбольні матчі за участі ветеранів спорту та вихованців дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність». Традиційно звучали вітання. Відбулося нагородження учасників змагань, переможців у спортивних номінаціях за сприяння Комунальної установи Харківський обласний центр "Спорт для всіх". Також були відзначені ветерани спорту Біляєв Микола Іванович, Вербицький Олександр Вікторович, Гніздилов Юрій Миколайович, Комісаров Юрій Олександрович, Міщенчук Сергій Васильович, керівники гуртків Каща Людмила Анатоліївна та Строєв Олександр Миколайович, директори закладів «Спорт для всіх» та ДЮКФП «Юність» Каща Віктор Володимирович і Анопко Сергій Іванович, спонсори, які зараз підтримують наших фізкультурників. Вихованці клубу отримали подарунки від благодійників: обласного товариства «Червоного Хреста», благодійного фонду «А-Хелп Україна» (A-help Ukraine), "Благодійного фонду доктора Ісаєнко", Громадської організації «Фізично-оздоровчий спортивний клуб «Таймінг». Від громади вихованці отримали футбольні та волейбольні м’ячі для тренувань. Традиції Дворічанського спорту продовжуються.