У вересні підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЧУГУЇВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА» ТА ДВОРІЧАНСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КУП’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Метою Меморандуму є взаємодія та координація діяльності Сторін для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, постраждалому населенню Дворічанської селищної територіальної громади, які мають потребу в задоволенні їх суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх політичних, економічних, соціальних прав, наданню психологічної та юридичної допомоги, а також супровід та цих осіб в реалізації законних прав та інтересів.

Громадська організація «Чугуївська правозахисна група» надає безкоштовну юридичну та консультаційну підтримку внутрішньо переміщеним особам, постраждалому населенню, в тому числі осіб з інвалідністю, «поверненим» внутрішньо переміщеним особам, які повернулися із західної частини України.

Для отримання юридичних консультацій прохання звертатися:

https://www.facebook.com/ChuguyivHumanRightsProtectionGroup/  (повідомлення)

+380968181200 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Консультації надаються з приводу:

• відновлення втрачених документів;
  • отримання статусу внутрішньо переміщеної особи;
  • оформлення  соціальних виплат;
  • поновлення втрачених пенсійних документів;
  • з питань виплат ВПО;
  • з питань компенсацій комунальних платежів;
  • з питань оформлення виплат за майно пошкоджене внаслідок бойових дій;
  • з питань перерахунку пенсії;
  • з питань перетину державного кордону;
  • з питань трудових відносин на окупованих територіях;
  • з питань оформлення розлучення та стягнення аліментів;
  • та інших питань.