Сьогодні ми особливо хочемо відзначити вашу неймовірну відданість та мужність, адже у ці складні часи війни ви продовжуєте навчати учнів, навіть у незвичних умовах, дистанційно.

Ваша праця – це не лише передача знань, а й виховання майбутнього покоління, яке зможе гідно зустріти будь-які виклики. Головна мета вашої праці – допомагати дітям пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати правильний життєвий шлях. Ваша праця — це не просто передача знань, це формування майбутнього нашої громади та країни. Ви відкриваєте перед учнями двері у світ можливостей, навчаєте мудрості, терпінню та доброті, виховуєте справжніх патріотів і свідомих громадян. Сьогодні, як ніколи раніше, нашій країні потрібна ініціативна, патріотична та освічена молодь.

Бажаємо вам здоров'я, натхнення, нових здобутків. Нехай кожен день дарує радість від успіхів ваших учнів, повагу від колег і підтримку від громади. Нехай у вашій праці завжди вистачає ресурсів на відновлення і натхнення, щоб продовжувати творити, креативити та шукати нові підходи до навчання, виховання, розвитку.

Дякуємо вам за вашу творчість, любов до професії. Ви – справжні герої, які формують майбутнє нашої країни.

З найкращими побажаннями в цей святковий день.