Дворічани шанують свої традиції. 5 років тому на Дворічанщині відбулося спортивне свято з нагоди 85-річчя дворічанського футболу.

Цього року дворічанському футболу – 90 років. Багато поколінь дворічан за цей час були в складі різних футбольних команд, створених в установах, в сільських радах, в сільгосппідприємствах. І зараз  продовжують виховання юних футболістів в дитячо-юнацькому лубі «Юність».

За ініціативи комунального закладу «Спорт для всіх» під керівництвом Віктора Кащі, завдяки підтримці Дворічанської селищної ради, обласного комунального закладу «Спорт для всіх», обласної асоціації футболу та комітету дитячо-юнацького футболу було проведено урочистості до цієї дати. Традиційно були зіграні футбольні матчі, в яких молодша команда ДЮКФП «Юність» посіла третє місце, старша команда – друге місце, а перемогла ветеранська досвідчена команда. Футбольну спільноті привітала начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба. За дорученням голови Харківської обласної асоціації футболу Олега Синєгубова, перший заступник Віктор Коваленко привітав Дворічанську громаду та Дворічанську федерацію футболу з ювілеєм. Дипломом обласної асоціації футболу було нагороджено комунальний заклад «Спорт для всіх» (директор Віктор Каща). Були відзначені кращі гравці, нагороджені команди-учасниці. За популяризацію фізичної культури і спорту, здорового способу життя, збереження і примноження спортивних традицій на Дворічанщині та з нагоди 90-річчя Дворічанського футболу грамотами громади відзначені ветерани футболу Бологов Віктор Михайлович, Дорошенко Олександр Петрович, Медяник Валерій Григорович. Футболістам-ветеранам були вручені пам’ятні медалі. Віктор Коваленко, Галина Турбаба разом з головою комітету дитячо-юнацького футболу Юрієм Шушурою нагородили учасників почесними нагородами та вручили футбольні м`ячі командам.  Учні отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Ліга Добра».

Кожен наш захід – це свідчення того, що громада живе, підтримує і продовжує дворічанські традиції та сподівається на їх розвиток на відновленій території громади.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису