Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підтримує Дворічанську селищну громаду з самого початку звільнення території громади. Мешканці громади на деокупованій території отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових, гігієнічних наборів, пічок-буржуйок тощо. Багато жителів було евакуйовано завдяки евакозагону товариства.

На звернення селищної військової адміністрації обласна організація Товариства Червоного Хреста України також надала допомогу внутрішньо переміщеним мешканцям громади (ВПО), які виїхали в м.Харків та Харківську область. 1500 гігієнічних наборів отримали дворічани. Також маломобільним мешканцям від благодійників знову було передано засоби гігієни для догляду.

Дякуємо всім тим, хто поруч, хто підтримує і допомагає. Бажаємо, щоб добро поверталося сторицею.