Відвідування дитячих заходів може допомогти дітям розвивати свою культурну і естетичну грамотність. Вони навчають оцінювати і розуміти мистецтво, розвивають свій смак та почуття гармонії, що в майбутньому допоможе їм стати культурно розвиненими та відкритими до нових вражень.

20 жовтня діти Дворічанської громади відвідали захід у рамках соціокультурного проєкту «Обійми дитину».

Учні прийняли участь в урочистій церемонії відкриття та нагородження переможців обласного фестивалю – конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Розквітне Україна».

З радістю брали участь в усіх активностях. Таких майстер-класах: «Квіти Харківщини» - з петриківського розпису Тамари Вакуленко, «Лісова пісня» - з пісочної анімації Наталії Педан, «Янголи Харківщини» - з виготовлення ляльки Катерини Іваненкової, «Швидкий малюнок акрилом» - Валентини Біляєвої, «Боже око» - з виготовлення оберегу Таміли Педан та ін.

Діти мали змогу відвідати локацію з психологічної підтримки та ментального здоровя.

Із задоволенням дивилися виставу «Червона шапочка» Харківського театру для дітей та юнацтва.

А по закінченню свята, кожна дитина отримала подарунок від організаторів свята.