Фото без опису

26 квітня – пам’ятна дата для України - Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

 39 років минуло, але біль втрати та наслідки цієї події відчуваються й досі. Чорнобиль став чорною плямою на нашій блакитній планеті, адже торкнувся не тільки території України.

В закладах освіти Дворічанської селищної ради тема Чорнобильської трагедії була розглянута на виховних годинах, а також на уроках з різних предметів.

На уроках історії учні згадали хронологію тих трагічних днів та імена людей, які віддали своє життя; на географії аналізували екологічні і економічні наслідки; на біології і екології - вплив забруднення на екосистеми, живі організми та людей; на математиці - оперували цифрами, що відображають масштаб катастрофи та її наслідки; на уроках літератури звучали вірші, присвячені цій болючій темі; на уроках здоров'я говорили про безпосередній вплив радіації на людину, методи захисту та правила поведінки під час радіаційної загрози. Такий міжпредметний підхід допомагає глибше усвідомити трагізм Чорнобиля та його багатогранні наслідки, важливість безпеки, відповідальності та збереження нашої планети.

Пам’ять про Чорнобиль — це наша спільна історія, наша відповідальність і наш урок на майбутнє.

Минуле не можна змінити, але пам'ять про тих, хто врятував світ, повинна бути вічною!

https://www.facebook.com/share/v/1EifeegvBF/

https://www.facebook.com/share/v/17p3d7iZ65/