2 лютого- День визволення Дворічної від фашистських загарбників

Пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають  історичного терміну давності- вони вічні.

Давайте не забувати ці факти історії нашого краю. Світла і вічна пам'ять воїнам та мирному населенню.

В цей день в Дворічанському ліцеї вчителі провели з учнями інформаційні п’ятихвилинки з переглядом відео про звільнення Дворічанщини, проведено історичну паралель між Другою світовою та нинішньою війною.

3 лютого – онлайн-зустріч випускників Дворічанщини

Перша субота лютого для навчальних закладів Дворічанщини-день відомий і знаний нами. Це традиційні вечори зустрічі з випускниками. На жаль останні роки внесли корективи у плани навчальних закладів України. І традиційні вечори зустрічі з випускниками не покличуть в стіни рідних шкіл своїх уже дорослих учнів.

Ми свято віримо, що після перемоги ці зустрічі обов'язково відбудуться, хочеться, щоб це було якнайшвидше.

Віримо в Україну, віримо нашим захисникам, серед яких є випускники Дворічанщини - здоров'я Вам, сили і витримки. Всіх чекаємо в стінах рідних навчальних закладів!

14 лютого відзначається найромантичніше свято в році – День святого Валентина

14 лютого  майже всі країни світу відзначають свято – День Святого Валентина. Цей день – чудовий привід ще раз сказати своїм рідним та друзям слова вдячності, добра, прихильності та любові.

Здобувачі освіти Дворічанської ТГ також долучився до святкувань. Учні підготували віршований флешмоб з привітаннями та найкращими  побажаннями для людей небайдужих серцю -  захисників України під гаслом:

«За серця ваші хоробрі і величні-

Вам подяку шлють дорослі і малі.

З Днем Святого Валентина, наші рідні!

ЗСУ- найкращі люди на Землі!»

Створені валентинки та проведені виховні години та цікава гра «Хто Зверху».

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій

на території інших держав

Летять роки, але не зітруться у пам’яті людей болючі спогади про мужність і подвиги, які продемонстрували воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав.

Цього дня для учнів закладів освіти були проведені виховні заходи такі як:

інформаційні п’ятихвилинки «Подвиг Ваш довіку не забути пам’яті прийдешніх поколінь», «Афганістан прописаний у серці», « Ти вічний біль – Афганістан».

Учні 2 класу Дворічанського ліцею Зарудна Ілана, Трофімова Анна, семикласниця Кудлай Юлія та Кравченко Олександра учениця 4 класу Колодязненськоголіцею взяли участь в обласній онлай- виставці дитячих творчих робіт «Мій біль-Афганістан».

16 лютого - День єднання України

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання.

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

З нагоди відзначення загальнонаціонального свята,в закладах освіти Дворічанської ТГ було проведено низку заходів  спрямованих на поглиблення розуміння важливості обєднання для майбутнього краї ни, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, єдності, гордості за свою державу, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів та захисників України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

19 лютого - День Державного Герба України

Щороку 19 лютого українці відзначають День Державного Герба України. Цього дня 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба. Він є одним із офіційних символів нашої держави, який уособлює в собі український народ, його культуру та звичаї.

Цього дня для здобувачів освіти було проведено години спілкування з переглядом відеопрезентацій, інформаційні п’ятихвилинки «Наш герб», « Історія тризуба».

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в  Дворічанському ліцеї   20 лютого  для учнів проведено інформаційний відеореквієм "На варті наших - Небесна Сотня", класні  години «День пам’яті Небесної сотні», « РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. Спогади, які НЕ МОЖНА ЗАБУТИ».

А першокласники, перебуваючи на додаткових канікулах, зробили  білих  паперових ангелів пам’яті  і символічно вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Учасниками освітнього процесу Колодязненського ліцею проведено онлайн-зустріч з захисником випускником нашого ліцею.  https://fb.watch/qotrk1Hvsq/

Вічна пам'ять та низький уклін тим, хто виборює свободу, незалежність та гідність України!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови МОВА – ЦЕ ВАЖЛИВО!

З  нагоди Міжнародного дня рідної мови була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

ВИСТОЯЛИ – ПЕРЕМОЖЕМО!

24 лютого 2024 року минуло два роки від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України.

Учні та педагоги  Дворічанського ліцею не залишились осторонь: на виховних годинах, уроках історії обговорювали зі старшокласниками і усвідомлювали головні наративи річниці війни.

Під час  виховних заходів учні  усвідомили, що єдність і здатність до згуртованості всього українського суспільства допоможе нам не відступити, не впасти духом та перемогти.

Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут!