16 січня – Всеукраїнський день пам’яті Героїв-воїнів – «Кіборгів»

В День пам’яті кіборгів  в Дворічанському ліцеї  були  проведені виховні години для 1-5 класів « День  пам’яті Героїв-воїнів- «Кіборгів», години спілкування для 6-11 класів  « День пам’яті захисників Донецького аеропорту», старшокласники мали можливісь переглянути відеофільм «Донецький аеропорт. 242 дні оборони».

Ніколи не забудемо силу, героїзм, відчайдушне прагнення “кіборгів” захистити Україну та її громадян. Подвиг наших захисників назавжди залишиться не лише в історії, а й у серцях всіх нас.

Вічна пам'ять, вічна слава і честь захисникам України!

19 січня в Колодязненському ліцеї пройшла акція «Допоможи птахам та тваринам взимку».   https://fb.watch/qoq_THCxMe/

Карпович Валерія учениця 1класу, приняла участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна». Та посіла 2місце.

Фото без опису   Фото без опису

22 січня - День Соборності України

22 січня Україна відзначила День Соборності України та Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З цієї нагоди  в закладах загальної середньої освіти  Дворічанської територіальної громади  були проведені онлайн  пізнавально - виховні заходи :

виховні години, години спілкування, онлайн-виставка малюнків, фото «Україна є, була і буде!»

Здобувачі освіти закладів зробили висновки, що українці повинні знати свою історію, та берегти незалежність, суверенність та соборність, що незалежна та соборна Україна – це одвічна мрія народу, до якої прагнули наші предки та тягнемося ми – їхні нащадки.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

Фото без опису      Фото без опису

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Напередодні 27 січня  у Дворічанському ліцеї класні керівники провели віртуальну екскурсію до меморіалу жертв Голокосту м. Харкова,  урок-реквієм  «Голокост: злочин проти людяності». Під час онлайн-бесід  школярі познайомилися про  символ Голокосту – метелик».

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

В день вшанування пам'яті героїв Крут в закладах загальної середньої освіти Дворічанської ТГ були проведені  онлайн - виховні заходи: виховні години з переглядом презентації «Пам’ятаємо Героїв Крут»,  години спілкування «Коли ми вмирали нам дзвони не грали»,  «Крути- наша слава, наша історія», виховний захід «Крути - пам’ять в історії та літературі», старшокласники взяли участь в онлайн- вікторині «Крути», проведена онлайн-виставка малюнків, фото «України обпалений цвіт».

Долучились до фотовиставки «Україна обпалений цвіт». https://fb.watch/qorLX3OMbb/

Метою виховних  заходів було формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України.