14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Цей день встановлено Постановою Верховної Ради від 17 січня 2017 року на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Зараз добровольцями стали люди, які ще не так давно були представниками мирних професій; ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Ми завжди будемо пишатися і захоплюватися тими, хто будь-якої миті готовий добровільно стати на захист країни. Мужність, яку українці проявляють демонструючи готовність добровільно ставати на захист нашого спільного майбутнього – вирішальна та безперечна запорука нашої майбутньої Перемоги.