Захід пройшов у тісному колі, зібралися випускники, батьки, вчителі та представники Дворічанської громади.

Святкову програму розпочали привітаннями від начальника Дворічанської селищної військової адміністрації Галини Григорівни Турбаби. Галина Турбаба вручила учням сертифікати на отримання грошової винагороди від Дворічанської громади випускникам 9 та 11 класів. Також звернулася до батьків і до учнів з проханням провести роботу щоб до закладів освіти Дворічанської громади прийшли першачки і повідомила, що для першачків теж започатковується грошова винагорода, щоб батьки змогли зібрати першокласників до школи. До побажань приєдналась начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради Ксенія Чернятіна. Прозвучало багато теплих слів і від класних керівників. Випускникам за традицією повязали стрічки, директори закладів освіти вручили свідоцтва про освіту. А кульмінацією заходу стало - піца-брейк. Було смачно, весело, цікаво і душевно.