Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені..

Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

Будемо завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права, поважати закони.

Бажаємо миру і злагоди в нашій країні, віри в наш народ, Збройні сили України і світле майбутнє нашої Вітчизни.