День Європи! Це свято означає, що ми є невід’ємною частиною Європи (географічно, історично та ціннісно).

Головна мета проведення Дня Європи В Дворічанському ліцеї - допомогти дітям усвідомити важливість європейського об’єднання, приналежність України до  європейської сім’ї народів, виховувати повагу  до національних, культурних надбань європейських народів, розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, виховувати почуття гордості за свою країну - Україну.

З нагоди святкування Дня Європи в Дворічанському ліцеї для учнів 1 - 4, 5 - 11 класів проведено виховні години, освітнє відео, інформаційні п’ятихвилинки «9 травня- День Європи». Учні закладу познайомилися з історією виникнення цього дня, традиціями, історією створення прапора Європейського Союзу, головним завданням країн ЄС в допомозі Україні під час війни,

Відеопрезентація « Цікаві факти про країни Європи» допомогла здійснити  віртуальну подорож по Європі, Напрямками мандрівки стали географія, історія, мистецтво тощо.

З ДНЕМ ЄВРОПИ !